RSA

Jako business partner společnosti EMC, která převzala jednoho z technologicky nejvyspělejších tvůrců a výrobců produktů v oblasti dvoufaktorové autentizace - společnost RSA Security, dodáváme a implementujeme řešení pro zajištění ochrany identit, bezpečného přístupu k informačním systémům a autentizace uživatel - RSA SecurID. Pro zajištění firemní i systémové compliance je zde robustní 3in1 produkt - enVision . Další významnou oblastí je řešení prevence ztráty, zcizení nebo zneužití dat - Data Loss Prevention (DLP). RSA Security je expertem v ochraně online identit a digitálního vlastnictví. Je tvůrcem hlavních bezpečnostních technologií pro Internet, průkopníkem v oblasti silné autentizace a šifrování, a přináší bezpečnostní záruky milionům uživatelských identit a transakcím, které provádějí. Silná reputace RSA Security je založená na dvacetileté historii inovativnosti, vedoucím postavení na trhu a osvědčených technologiích. RSA Security dodává svá řešení přibližně 21 000 zákazníků po celém světě a spolupracuje s více než tisícovkou technologických partnerů a integrátorů.

RSA Security - The Security Division of EMC

RSA Security je expertem v ochraně online identit a digitálního vlastnictví. Je tvůrcem hlavních bezpečnostních technologií pro Internet, průkopníkem v oblasti silné autentizace a šifrování, a přináší bezpečnostní záruky milionům uživatelských identit a transakcím, které provádějí. Silná reputace RSA Security je založená na dvacetileté historii inovativnosti, vedoucím postavení na trhu a osvědčených technologiích. RSA Security dodává svá řešení přibližně 21 000 zákazníků po celém světě a spolupracuje s více než tisícovkou technologických partnerů a integrátorů.

RSA SecurID Authentication

RSA

RSA SecurID dvoufaktorová autentizace je založena na něčem, co znáte (heslo nebo PIN) a něčem, co máte (autentizační předmět) - což poskytuje mnohem spolehlivější úroveň uživatelské autentizace než pouhá hesla. Řešení RSA je jediné řešení, které mění automaticky vaše heslo každých 60 vteřin. RSA Security poskytuje podnikům širokou škálu možností autentizace uživatelů, aby byli správně identifikováni uživatelé ještě předtím, než budou pracovat s kritickými daty a aplikacemi přes:

 • VPN a WLAN
 • E-mail
 • Intranet a extranet
 • Webové servery
 • Další síťové zdroje

RSA SecurID Autentizátory

RSA SecurID SD200 - je původní hardwarový token SecurID. Zařízení má velikost kreditní karty a stejně jako všechny autentizátory SecurID zaručuje vynikající výkon.
RSA SecurID SD520 - model RSA SecurID SD520 PINpad se podobá modelu SD200, ale nabízí klávesy pro kód PIN, které uživatelům umožňují šifrovat přístupový kód na vyšší úrovni zabezpečení.
RSA SecurID SD600 - je přívěsek na klíče standardní velikosti, který lze snadno připojit k libovolnému kroužku na klíče a vejde se do kapsy nebo malého pouzdra.
RSA SecurID SD700 - je nejnovějším přírůstkem do rodiny. Toto multifunkční zařízení kombinuje v praxi osvědčené funkce hardwarových autentizátorů RSA SecurID s funkcí podepisování transakcí s cílem zajistit silnou ochranu obchodních transakcí. Toto přenosné a snadno použitelné zařízení umožňuje koncovým uživatelům používat jedinečný kód tokenu, který se každých 60 sekund mění pro vyšší bezpečnost při přihlašování do finančních aplikací. Koncoví uživatelé navíc mohou chránit individuální finanční transakce (např. převod zůstatku) tím, že je označí svým jedinečným digitálním podpisem.
RSA SecurID SD800 - prostřednictvím zabudovaného konektoru USB a "inteligentního" čipu nabízí RSA SecurID SID800 funkci jednorázového hesla jako ostatní hardwarové autentizátory, ale zároveň i další funkce. Zařízení lze použít ke generování jednorázového kódu tokenu a k uložení uživatelského jména/hesla systému Windows a digitálních certifikátů . Po připojení je RSA SecurID SID800 aktivován pro automatické zadání kódu tokenu, což aplikacím umožňuje přistupovat programově přímo ke kódu tokenu a uživatelé tak nemusejí kód zadávat ručně.

RSA enVision

RSA karty

RSA enVision je platforma pro efektivní sběr, analýzu a ukládání logů. Po akvizici společnosti Network Intelligence produkty enVision vhodně doplnily bezpečnostní portfolio RSA produktů. Platforma pro Security Information and Event Management je v současné době poptávána hlavně z důvodů efektivního zpracování nepřeberného množství log informací ať již pro potřeby v oblasti security správy IT zařízení tak i pro potřeby různých legislativních norem a auditů.

Přehled řešení QUEST Software

 • vRanger Pro
 • Smart Cards & USB Tokens
 • RSA Access Manager
 • RSA Federated Identity Manager
 • Xellerate® Identity Manager
 • RSA BSAFE Encryption, Signatures & Privacy
 • Enterprise Applications
 • Digital Signatures